Nowości
Archiwum
Linki
Forum
Kontakt
Dodaj Newsa
  Civilization IV
Wstęp
Warlords
Gold Edition
Beyond the Sword
Galeria
Budowle
Cuda Świata
Cywilizacje
Jednostki
Surowce
Technologie
NGM
Sala chwały
Pliki
FAQ
 
  Civilization III
Wstęp
Play the World
Conquests
Gold Edition
Budynki
Cywilizacje
Cuda Świata
Małe Cuda
Jednostki
Surowce
Tereny
Ustroje
Pliki
FAQ
 
  Civilization II
Wstęp
Pliki
 
  CivII ToT
Pliki
FAQ
 
2006-01-17 Spolszczenia Civilization IV - dla "przebierających nogami". Naprawdę nie ma tego zbyt dużo, naprawdę nie mam zbyt wiele czasu z powodu Maksia, on jest teraz moją Cywilizacją :) ...
 
2005-01-23 Na razie usunąłem moje spolszczenie

 
 
 
Kolejna nagroda do kolekcji - Serwis IGN.com przyznał Civilization IV, obok wcześniejszych nagród, tytuł Overall Best Strategy Game.
 
Oprócz tego zmodyfikowałem trochę dział Jednostki Civilization IV
 
2006-01-15 Screen tygodnia - w tym tygodniu ZawaR i jego zwycięstwo kosmiczne w 2049. Zachęcam do nadsyłania propozycji  na następny tydzień.
Mam propozycję nowego działu - Sala chwały - gdzie będzie można pochwalić się swoimi wynikami. W podziale na rodzaj zwycięstwa, stopień trudności i z uwzględnieniem wersji Civ4 powalczymy o miano najlepszego z najlepszych. Co o tym sądzicie?
 
2006-01-11 Budowle oraz Technologie Civilization IV - dwa nowe działy na stronie. O uwagi odnośnie tłumaczenia proszę na forum Budowle, Technologie.
 
2006-01-09 Cuda Świata Civilization IV - wrzuciłem na stronę dział Cuda Świata w którym opisane są Cuda Świata, Cuda Narodowe oraz Projekty z Civilization IV. O uwagi odnośnie tłumaczenia nazw (jeżeli takie będą) proszę na tym wątku forum.
 
2006-01-08 Screen tygodnia - tym razem coś ze spolszczonej Civ4 - okno doradcy naukowego w Civ4PL.
Zapraszam do nadsyłania propozycji  na następny tydzień. Przypominam też o  ankiecie na stronie Firaxis Games w której namawiam do podania Polski jako cywilizacji którą chcielibyśmy zobaczyć w następnych produktach firmy. 2006-01-10 niestety ankieta została już zamknięta.
 
2006-01-03 Gra miesiąca - szukam chętnych do prowadzenia Gry miesiąca (GOTM), Civ4 a jeżeli ktoś jest chętny to również Civ3, zainteresowanych proszę o meila.
 
2006-01-01 Screen tygodnia - witam wszystkich w nowym 2006 roku. Po przerwie świątecznej wracamy do konkursu na screen tygodnia. W tym tygodniu zwycięzcą jest ZawaR obrazem na maxa! największa mapa i wszystkie cywilizacje.
 
 
 
 
 
2005-12-30 Civilization IV grą roku wg StrategyZone OnLine
- kolejne nagrody dla Civilization IV, tym razem tytuł Best Strategy Game oraz ostatecznie Game of the Year został przyznany przez serwis StrategyZone. Zwycięzcą w kategorii Best Strategy Game została też Civ4 wg recenzentów Voodoo Extreme.

2005-12-25 Nagród dla Civilization IV ciąg dalszy - GameSpy przyznał Civilization IV oprócz wcześniejszych nagrodę Overall Game of the Year.
Na GameSpot's Civilization IV została uhonorowana jako Best Strategy Game oraz ostatecznie jako Best PC Game.
  
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego 2006 Roku życzę Wam aby spełniły się wszystkie Wasze Życzenia.
 
2005-12-23 patch 1.52 do Civilization - jest już dostępny poprzez CHECK FOR UPDATES z menu ADVANCED patch oznaczony numerkiem 1.52. Patch waży 44,87 MB i poprawia przede wszystkim problemy z wydajnością i wykorzystaniem pamięci zwłaszcza na słabszych maszynach. Listę zmian można zobaczyć w tym pliku.
I wiadomość z ostatniej chwili - patch można ściągnąć również z 3D Downloads, FileFront, CivFanatics.
 
2005-12- 22 - deszcz nagród dla Civilization IV - koniec roku więc i czas na podsumowania. Serwisy o grach przyznają nagrody w przeróżnych kategoriach a wśród nagrodzonych gier znalazła się oczywiście Civilization IV.

IGN przyznał CivIV nagrody w kategoriach Best Strategy Game, Best Online Game, oraz ostatecznie PC Game of the Year.
Inny serwis GameSpy uhonorował CivIV nagrodami PC Turn-Based Strategy Game of the Year Award oraz - jak można się było domyślać - PC Game of the Year Award.
I jak tu się nie cieszyć :-)
 
2005-12-20 - a może by tak Polacy w Civilization V ? - na stronie Firaxis Games pojawiła się ankieta w której możemy powiedzieć co chcielibyśmy zobaczyć w następnych produktach firmy (Civilization V czy też dodatku do Civilization IV). Między innymi jest pytanie o Cywilizacje, Polaków oczywiście nie ma ale nic nie stoi na przeszkodzie aby wpisać ich w polu other :-)
Zapraszam na forum.
 
2005-12-18 Screen tygodnia - w tym tygodniu zwyciężył Krzysiek obrazkiem "Korona nad Delhi. Zapraszam do nadsyłania propozycji na następny tydzień.
 
 
 
 
 
2005-12-14
- jeszcze jedna recenzja Civilization IV w polskiej sieci, tym razem na gry.onet.pl.
 
2005-12-13 nieoficjalna łata do Civilization IV - na forum Civilization Fanatics' Center pojawiła się nieoficjalna łata co CivIV autorstwa jednego z użytkowników o pseudonimie Harkonnen. Łata poprawia wykorzystanie pamięci po załadowaniu save gry, przy dużych save oszczędności dochodzą do 100 MB. Jest zalecana zwłaszcza dla konfiguracji z co najmniej 128 MB pamięci na karcie graficznej i 512 MB pamięci systemowej. Patch oraz więcej informacji na jego temat na tym wątku forum.
 
Archiwum 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1.

 

 

  Szybkie linki
Gry komputerowe