Nowości
Archiwum
Linki
Forum
Kontakt
Dodaj Newsa
  Civilization IV
Wstęp
Warlords
Gold Edition
Beyond the Sword
Galeria
Budowle
Cuda Świata
Cywilizacje
Jednostki
Surowce
Technologie
NGM
Sala chwały
Pliki
FAQ
 
  Civilization III
Wstęp
Play the World
Conquests
Gold Edition
Budynki
Cywilizacje
Cuda Świata
Małe Cuda
Jednostki
Surowce
Tereny
Ustroje
Pliki
FAQ
 
  Civilization II
Wstęp
Pliki
 
  CivII ToT
Pliki
FAQ
 
2006-03-19 Screen tygodnia – w tym tygodniu screen z filmiku po zakończeniu gry który przysłał Malkom.
  
Tradycyjnie zapraszam do Sali chwały, oraz zachęcam do nadsyłania propozycji screenu tygodnia. Mam też nadzieję, że w tym tygodni ktoś w końcu przyśle jakiś wynik z NGM.
  
2006-03-17 Sid Meier`s Civilization IV: Warlords – w komunikacie prasowym z 16 marca 2K Games donosi, że Firaxis pracuje nad pierwszym dodatkiem do Civilization IV. Dodatek o nazwie Sid Meier`s Civilization IV: Warlords ma ukazać się jeszcze latem tego roku. Zawierać ma oczywiście nowe cywilizacje, jednostki, surowce i cuda. Ponadto w Civ4 Warlords znaleźć się ma 6 nowych historycznych scenariuszy (pewna jest II wojna światowa). W scenariuszach tych gracz jako tytułowy Warlord będzie miał możliwość zmiany biegu historii.
 Na GameSpot pokazały się pierwsze obrazy związane z dodatkiem, screeny do obejrzenia również w Galerii.
  
2006-03-16 Civlization IV PL w przedsprzedaży – na stronie sklepu Cenegi można już złożyć zamówienie na Civ4 PL. Promocyjne cena została ustalona na 89,99 zł o 10 zł mniej niż ma wynosić docelowo.
  
  
2006-03-12 Screen tygodnia – w tym tygodniu wygrał HaZ i jego Bitwa morska.
 
Nowe Catalyst 6.3 – ATI udostępniło na swoich stronach najnowszą wersję sterowników dla kart graficznych – Catalyst 6.3.
  
Sid Meier's Civilization IV v1.52 Money Trainer – osobiście nie lubię takich ułatwień ale nie zabraniam też ich używania :-) 1 000 000 sztuk złota jednorazowo lub skarbiec bez dna, instrukcja użycia w dołączonym tnt.nfo. (plik 8,34 KB)
  
2006-03-09 poradnik do Civilization – w lutowym numerze pisma Click ukazał się poradnik do Civilization IV. Magazyn nie jest co prawda już w normalnej sprzedaży dostępny, ale z artykułem  można się zapoznać na stronie Sztabu weteranów. Poradnik nie jest może tak rozbudowany i szczegółowy jak ten z Gry OnLine ale jest za darmo i dla początkujących na pewno będzie bardzo pomocny.
 
Zmiana wyglądu działu pliki – nawet ja zaczynałem się gubić szukając tam czegokolwiek. Mam nadzieję, że teraz jest bardziej przejrzyście.
  
2006-03-07 jak tworzyć jednostki w Civilization IV – Firaxis udostępnił dokumentację (pdf 881 KB, doc 1043 KB) opisującą tworzenie modeli jednostek w Civilization IV. Więcej na forum Civfanatics.
  
2006-03-06 Nieustająca gra miesiąca – nowy dział na stronie. Obok Sali chwały w której można pochwalić się wynikami z dowolnych gier, postanowiłem uruchomić dział NGM – Nieustająca gra miesiąca, w którym będziemy rywalizować o miano najlepszego z najlepszych na wcześniej przygotowanej mapie. Jako pierwsza mapa przygotowana przez ZawaR-a do Civilization IV w wersji 1.52. Pięciu liderów do wyboru (Tokugawa, Mansa Musa, Louis XIV, Catherine, Elizabeth, Isabella), warunki zwycięstwa ograniczone do Time, Conquest, Domination, Cultural, Diplomactic (bez Space Race), zalecana gra na poziomie trudności Prince przy szybkości Quick. Szczegółowa instrukcja w załączonym pliku txt. Zakładam, że będę zamieszczał dziesięć pierwszych wyników w każdej z kategorii, proszę o przysyłanie ostatniego save oraz screena jaki chcecie umieścić. Plik dostępny jest tutaj.
   
2006-03-05 Screen tygodnia – ZawaR i zrzut ekranu ze scenariusza Desert Storm.
  
  
  
           I wiadomość miesiąca jeżeli nie roku...

  
  
  
  
CIVILIZATION IV w podwójnej wersji językowej i cenie 99,90 złotych – premiera w kwietniu
   

Jak informuje Cenega w kwietniu zostanie wydana nowa edycja CIVILIZATION IV. Gra będzie wydana w cenie 99,90 zł a w skład pakietu wejdzie
  • oryginalna, angielska wersja gry na płycie DVD;
  • dodatkowa płyta CD, zawierająca patch polonizujący grę do wersji z napisami;
  • 224-stronicowy, drukowany podręcznik użytkownika;
  • wyczerpujący, drukowany poradnik do gry;
  • drukowane drzewko technologii.
   
Dla wszystkich którzy kupili angielską wersję gry, dostępny ma być patch polonizujący. Bezpłatny patch uruchomić będzie można tylko z oryginalną, angielską wersją gry.
   
Zapraszam na Forum, gdzie można skomentować wiadomość.
   
Archiwum 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1.

 

 

  Szybkie linki
Gry komputerowe